قالب چند منظوره وردپرس نت فیلم

قالب چند منظوره وردپرس نت فیلم

http://netfilms.ir/img/3-3%20copy.png

این پوسته طی تلاش ۳ ماهه به صورت اختصاصی توسط مجموعه شوالیه گرافیک طراحی و برنامه نویسی گردیده. قالب چند منظوره نت فیلم وردپرس را می توان اولین پوسته اختصاصی و ایرانی وردپرس درموضوع فروش فیلم و سریال ، فایل،بازی های رایانه ای و کنسول و دانلود بازی های کامپیوتری و کنسول ، فیلم و سریال ، موزیک ، فایل و … نام برد. قالب هایی قبلا در این زمینه وجود داشته که همگی خارجی و بومی نبوده و یا ترجمه و فارسی سازی شده بودند. از این رو شرکت شوالیه گرافیک قالب چند منظوره وردپرس نت فیلم را برای اولین بار تولید و در خدمت علاقه مندان جهت ایجاد کسب کارهای اینترنتی قرار داده.
این قالب جزو دسته قالب های حرفه ای و کاملا کاربردی میتوان نام برد. قابل ذکر است این قالب توسط تیم ۵ نفره حرفه ای ، برنامه نویس ، طراح گرافیک ، طراح رابط گرافیکی ، مدیر پروژه و مسئول نظارت فنی طراحی و اجرا شده که سعی بر رعایت سطوح کیفی لازم در این قالب به عمل آید.قالب نت فیلم بر سبک و سلیقه ایرانی۲ می باشد.

این قالب بر پایه ی افزونه فروشگاهی محبوب ووکامرس “woocommerce ” که قبلا به صورت فقط افزونه در سایت های ایرانی معرفی شده طراحی و اجرا گردیده.

http://netfilms.ir/img/1-1.png

http://netfilms.ir/img/2-2.png

http://netfilms.ir/img/3-3.png

http://netfilms.ir/img/4-4.png

http://netfilms.ir/img/6-6.png

http://netfilms.ir/img/7-7.png

نوشته شده توسط عباسی جعفر

نویسنده و ناشر محصولات در مجموعه سایت های فرداد سیستم و وردپرس مارکت.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *